Oricum plătesc impozit la stat și oricum nu știu pe ce se cheltuiesc banii mei care ajung în pușculița statului. Prin urmare, am decis să trimit anul acesta 3,5 la… Citeşte articolul
Începând cu 1 septembrie 2015 a intrat în vigoare OG 40/2015 care prevede că cei care au plătit taxă de mediu pentru înmatricularea auto îşi pot primi banii înapoi fără… Citeşte articolul
Mie îmi este greu să cred că ANAF nu a ştiut până acum cât costă o manea şi cu cât te taxează un Minune sau un Guţă pentru o cântare… Citeşte articolul