7 sept. 2025
  |   Nu sunt Comentarii

Arnold Schwarzenegger s-a dilit, din predator în prostie cu parkside

Mno, ca și Arnold, un predator cu ciucuri și un guvernator scrântit, fără rezultate notabile, la 78 de ani începi să te dilești. Un pic, câte un pic. Pe ici, pe colo. (M)am râs cu spume. La asta ai ajuns, din predator, plotician, culturist și oleacă de actor? Pe bune.

La reclame ieftine cu idioți. Cine dracului a regizat reclama aia?! Bă, băiatule. Ie groaznică. Desigur, ie cu boșorogi pentru doi revânzători care au plătit, probabil, niște sute de mii ca să apară Arnold într-un clip de un minut, ca reclamă. Oare cât o primit băiatul ăla cu mușchii falși ca să apară cu Schwarzenegger? 1000 de dolari, probabil, și masa de seară.

Băăă, și aia nu-i motocicletă, boșorogilor. Unelte de excepție?! La ce dracului de filme vă uitați, senili fiind?

Ce mai poţi să spui?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Despre Urieş

Blogger, web designer, fotograf. Pasionat de fotografie, filme, calculatoare. Călătoresc cât de mult pot. Scriu şi citesc cu plăcere. Cea mai citită revistă: PhotoMagazine. Cel mai vizionat film: Gladiator (2000). Fotograful preferat: Andrzej Dragan. Aşteptări de la viaţă: n-am, prefer să mă aştepte ea.
Abonează-te la blog prin email, gratis

Dacă îți place scrisul meu vâră-te aici cu adresa de email pentru a te înțepeni definitiv (abona) la blogăritul meu, mai apoi, îți voi trimite notificări atunci când debitez articol nou. Să nu te superi.

Despre fotografie
Foto Blogger